Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het Oude Egypte Het oude Egypte is beroemd om zijn mummies, piramides en hiërogliefen. Maar de oude Egyptenaren maakten ook handig gebruik van de jaarlijkse overstromingen ... »
De opkomst van de industrie Binnen enkele tientallen jaren hebben nieuwe materialen, nieuwe machines, nieuwe energiebronnen en nieuwe vervoermiddelen het aanzicht van de wereld verander... »
De Middeleeuwen Van de 6de tot de 12de eeuw was Europa verdeeld tussen tal van regionale machten. Het oosten werd bestuurd door Byzantium (nu Istanbul). Een groot deel van h... »
Tijdlijn van de industriele revolutie Tussen 1700 en 1900 veranderde de wereld meer dan ooit tevoren. Een agrarische samenleving werd een verstedelijkte en geïndustrialiseerde samenleving. De ke... »