Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
En God beschikte een worm Evolutie en wetenschap,is dat water en vuur? Veel mensen denken vanuit zulke tegenstellingen. In dit boek zetten natuurwetenschappers, theologen en filosofen... »
Geleerd en gelovig Ruim twintig persoonlijke verhalen van prominente wetenschappers over de spanning tussen hun geloof en de wetenschap. Hoe hebben zij zich het geloof eigen ge... »
Schitterend ongeluk, of Sporen van ontwerp? Het leven op aarde, het bestaan van de kosmos: ze houden niet op mensen te verbazen en te verbijsteren. Sommigen zeggen dat het een ongeluk is, schitterend, ... »
Omhoog kijken in een platland Dit boek gaat over geloof en wetenschap. De titel wijst op Abbotts novelle Flatland (1884) waar een zekere meneer Vierkant leeft in de wereld van het platt... »
Alle verstand te boven Ruim twintig christelijke wetenschappers van naam en faam vertellen hun persoonlijke verhaal over hoe geloof en wetenschap vorm hebben gekregen in hun leven ... »
Omhoog kijken in platland Dit boek gaat over geloof en wetenschap. De titel wijst op Abbotts novelle Flatland (1884) waar een zekere meneer Vierkant leeft in de wereld van het platte ... »
Vragen bij het begin Het boek Oer is een meeslepende vertelling die een verbinding legt tussen Gods grote verhaal in de Bijbel en recente inzichten vanuit de wetenschap. Naar aan... »
Alle verstand te boven Ruim twintig christelijke wetenschappers van naam en faam vertellen hun persoonlijke verhaal over hoe geloof en wetenschap vorm hebben gekregen in hun leven ... »