Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dromen van geluk <p>Nooit zal Geoff Fulton in de jaren dat hij aan het Engelse front vecht vergeten hou hij, tijdens een kort verlof, de veertienjarige Lizzie heeft gered van... »
Smal is het pad <p>Is Charlie MacFell, door zijn vader gehaat en getiranniseerd, falend in vriendschap en liefde, werkelijk een geboren verlieĀzer? Is hij inderdaad de man ... »
De drempel van het leven Op een warme junidag halverwege de vorige eeuw brengt het lot twee mensen samen: Aggie, een energieke vrouw die haar schamele inkomen verdient met de handel ... »
Onverwachte liefde <p>De jonge Fiona Nelson blijft berooid achter als haar man sterft en ze alleen voor haar drie kinderen moet zorgen. Ondanks de tegenwerpingen van haar moede... »
Als het hart hunkert <p>Ann Emmerson wijdt zich volledigaan haar zoon Laurie en tussenhen bestaat een hechte banddie door niets en niemand kan worden verbroken. Zelfsvoor haar ma... »
Hannah <p><em>Hannah</em> is het aangrijpende relaas van een jong meisje dat na de dood van haar moeder achterblijft bij een welgestelde, maar liefdeloze familie. D... »
Een vriend voor het leven <p>Catherine Cookson is al decennia een stille kracht: al haar titels zijn zonder uitzondering eversellers, voor de lezers van Maeve Binchy