Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Winter in Madrid Voor de liefhebbers van Carlos Ruiz Zafón en Sebastian Faulks
Najaar 1940, de Spaanse burgeroorlog is voorbij en Madrid ligt in puin. De bevolking lijdt ho... »
Mist over Londen Een nieuwe historische roman van de schrijver van 'Winter in Madrid'Wat zou er gebeurd zijn als Engeland had gecapituleerd in 1940... Londen, 1952. De stad l... »
Winter in Madrid <p>Najaar 1940, de Spaanse Burgeroorlog is voorbij. In Europa rukken de nazi’s op en hoewel Spanje zich neutraal heeft verklaard, wil Franco zich bij Hitle... »
Winter in Madrid Voor de liefhebbers van Carlos Ruiz Zafón en Sebastian Faulks
Najaar 1940, de Spaanse burgeroorlog is voorbij en Madrid ligt in puin. De bevolking lijdt ho... »
Het zwarte vuur In de zomer van 1540 verdedigt advocaat Matthew Shardlake de jonge, van moord beschuldigde Elizabeth. Het lijkt een hopeloze zaak, want de vrouw zwijgt in al... »
Winter in Madrid Najaar 1940, de Spaanse Burgeroorlog is voorbij en Madrid ligt in puin. De bevolking lijdt honger terwijl de nazi's oprukken in Europa. Spanje heeft zich neu... »
Winter in Madrid 1940: The Spanish Civil War is over, and Madrid lies ruined, its people... »
Kloostermoord In de barre winter van 1537 is Engeland verdeeld: de aanhangers van Henry VIII, die de Anglicaanse Kerk heeft ingesteld, staan tegenover de katholiekendie tr... »