Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Eigendom en beperkte rechten Bent u notaris, advocaat, curator, gerechtsdeurwaarder, bankjurist,rechter of rechtswetenschapper? Dan is het van groot belang dat ugoederenrechtelijke posit... »
Personen- en familierecht Asser serie. Aan de Leidse hoogleraar CAREL ASSER (1843-1898) is de naam van deze... »
Algemeen goedrenrecht In dit deel wordt het algemeen goederenrecht behandeld. Eerst komen de aard van de vermogensrechten en het bezit aan de orde, waarna uitvoerig wordt ingegaan... »
Asser 5-I Koop en ruil De koopovereenkomst is een van de hoekstenen van het rechtsverkeer. Dit deel van de Asser-serie is voor het leeuwendeel aan deze bijzondere overeenkomst, de... »
Algemeen deel Asser-Vranken beschrijft de aard van het nieuw burgerlijk recht en zijn meest in het oog springende inhoudelijke kenmerken. Dit wordt gedaan voorzover van be... »
Verbintenissenrecht Asser 6-VI* De verbintenis uit de wet (voorheen deel 4-III) behandelt de stof van de derde titel en de vierde titel van Boek 6: de onrechtmatige daad en de v... »