Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het bezige bijtje Ontdek een bijzonder beestje...<br/><br/>Volg het bijtje van bloem naar bloem in dit mooie prentenboek met kijkgaatjes. Het wonder van de bestuiving wordt to... »
En nu mijn bad uit! <p>Na het denderende succes van de kartonversie van 'Ssst! De tijger slaapt', winnaar van het Prentenboek van het Jaar 2018, kon een kartonnen editie van Bri... »
En nu mijn bad uit! Ellie de olifant gaat graag in bad, maar ze is niet de enige! Als ze net lekker aan het spelen is, duiken er steeds meer dieren bij haar in bad: een krokodil... »
Een Rode Trein en andere kleuren Ga in Een Rode Trein mee op reis met allerlei dieren in hun kleurrijke voertuigen. Een kat kijkt blij uit het raam van een rode trein. Een konijn vliegt mee ... »
Wat een weer! Regen brengt zegen, maar het is ook fijn als na een fikse bui de zon weer gaat schijnen. Een hete zomerdag eindigt vaak met onweer en bliksem, en alleen al b... »
De wonderlijke natuur Over paardenbloemen, vlinders en andere kleine natuurwonderen<br/><br/>Kleine kinderen beleven de natuur als één groot wonder. De wereld van dieren en plan... »
Ik ben toch niet bang! Wanneer de kleine egel op een ochtend wakker wordt, is de grote egel er niet.De kleine egel weet dat hij eigenlijk moet wachten toch de grote egel weer terug... »
De stinkende beer Dit is Stinkende Beer.Stinkende Beer wast zich nooit. Tot hij een andere beer leert kennen.Kan zij hem overhalen om in bad te gaan?Een grappig verhaal met ee... »