Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Jouw reputatie In deze 6e episode van het Podcast Café, praten Briant & Jaldhara met hun gasten over een onderwerp dat iedere (online) ondernemer aangaat of in ieder geval... »
De Do's & Don'ts van werken met je Innerlijke Kind Briant & Jaldhara leggen uit hoe je je Innerlijke Kind op een succesvolle manier benadert en begeleidt. Maar vooral ook wat juist niet werkt in het contact m... »
Business & Trauma Koning, Keizer, Admiraal, trauma's hebben we allemaal. Vandaag zijn Briant & Jaldhara in het Podcast Café in gesprek met hun gasten over kleine trauma's en ... »
De pijn van het innerlijk kind Dit gaat over de pijn van jouw Innerlijke Kind. Wat is die pijn en hoe manifesteert deze zich vandaag nog steeds in je leven? In een geleide visualisatie wer... »
Relaties Vandaag in het Podcast Café 'n echt gesprek wat je met je vrienden hebt, aan de eettafel of in de kroeg. Over een onderwerp wat ons allemaal aangaat en bezi... »
De leugens die het innerlijk kind heeft geloofd Over de leugens die je als kind hebt geïnhaleerd. De leugens die jij jezelf vertelde over jezelf en de leugens die een ander (je ouders, je school, je club.... »
Persoonlijke groei Vandaag in het Podcast Café hebben Briant & Jaldhara een heerlijk gesprek met 3 van hun klanten. Wat maken ze mee op hun innerlijk reis? Hoe beleven ze hun ... »
Zichtbaarheid Het Podcast Café is een nieuw initiatief van Briant & Jaldhara binnen hun podcast De Reis naar Innerlijke Bevrijding. In iedere Podcast Café gaan ze met an... »