Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
MUZIEK IN DE PANNEN Er zit muziek in de pannen op de plank. Vooral de juspan heeft een supermooie klank!' Dit boek van Gouden Griffel-winnaar Bette Westera staat vol gedichten, ... »
Held op sokken Lang geleden, in de middeleeuwen, hadden alle ridders baarden. Behalve ridder Roderik, en die telde dan ook niet mee. Ridders zonder baarden waren alleen maa... »
Zeg maar tegen de juf dat ik wat later kom <p>'Zeg maar tegen de juf dat ik wat later kom' is een leuk kinderboek van Gouden Griffel-winnares Bette Westera. Wat zou jij doen als je ouders je achterlie... »