Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zeg maar tegen de juf dat ik later kom <p>'Zeg maar tegen de juf dat ik wat later kom' is een leuk kinderboek van Gouden Griffel-winnares Bette Westera. Wat zou jij doen als je ouders je achterlie... »
Wat zit er in die dikke buik? <p>'Wat zit er in die dikke buik?' is een kartonboek met flappen, perfect voor elk kind vanaf 18 maanden dat benieuwd is waar baby's vandaan komen en elk toe... »
Ergens thuis (set van 6) Gedichten over verhuizen. Over afscheid nemen van het oude, en wennen aanhet nieuwe huis. »
Baby'tje in mama's buik <p>'Baby'tje in mama's buik' is een prentenboek over zwangerschap van Gouden Griffel-winnares Bette Westera. Ideaal voor kinderen vanaf 4 jaar die een broert... »
Dit is geen Cobra Dit is geen CoBrABette Westera & Sylvia WeveHet gouden duo Westera-Weve heeft zich kunnen uitleven in het verhaal Dit is geen CoBrA, een prentenboek voor jon... »
Oog in oog Geïnspireerd door een verhaal, een psalm, een spreuk of een zin uit de Bijbel schreven zes auteurs gedichten voor De Achterdeur, de achterpagina van oecumen... »
toon in de boom <P>Veel kleuters houden van boeken en voorlezen. Ook zijn ze vaak nieuwsgierig naar letters en willen zelf leren lezen. Met dit leuke kijk- en leesboek uit d... »