Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Innoveren met teams in de kinderopvang De kinderopvang moet aan hoge verwachtingen voldoen. Niet alleen is het de snelst groeiende sector, maar ook de kwaliteitsontwikkeling en de professionaliser... »
Jongensbrein/meisjesbrein Na drie eerdere breinboeken over het Jonge Kind onderzoekt Betsy van de Grift in Jongensbrein/Meisjesbrein wat de verschillen zijn tussen jonge jongens en me... »
Kinderkoppie Tegenwoordig weten we steeds meer over het brein: hoe het werkt en hoe het zich ontwikkelt. En die kennis helpt ons bij het beter begrijpen van kinderen. Of ... »
Ergens tussen 0 en 12 IKC’s staan in grote belangstelling zowel in de praktijk als bij de gemeentelijke overheid die een belangrijke rol wil spelen bij de totstandkoming van dez... »
Hoera! het is een jongen/meisje Kun je als opvoeder verschillen verkleinen? Of wil je juist de zwakke kanten versterken en de sterke kanten verzwakken? Hoera, het is een jongen/meisje! is e... »
De Kleutervriendelijke School “De Kleutervriendelijke School is geschreven voor betrokkenen bij ons onderwijs aan kleuters; van leerkracht tot bestuurder in het primair onderwijs en van... »