Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kwestie van geluk Tijdens hun eerste dag op de toneelschool krijgt een groep nerveuze studenten te horen dat ze er het Ware Acteren zullen leren: op deze school wordt niet zom... »
Naar eer en geweten Harlequin Black Rose. Televisieverslaggever Fiona Macmillan had maar n doel: voor het oog... »
De zee Ieder deel van de reeks 100 Kindervragen bevat 100 vragen van kinderen over een bepaald onderwerp. De thema's binnen deze reeks zijn zeer divers, maar sluite... »
Historie van mejuffrouw Sara Burgerhart De historie van mejuffrouw Sara Burgerhart is de eerste moderne Nederlandse roman, verschenen in 1782. Het vertelt in 175 brieven het verhaal van de bijna 20... »
Historie van mejuffrouw Sara Burgerhart De in 1782 verschenen roman in brieven 'Historie van mejuffrouw Sara Burgerhart' geschreven door Betje Wolff en Aagje Deken is de eerste moderne Nederlandse ... »