Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Projectmanagement op basis van PRINCE2 Note: This book is available in several languages: English, Dutch.Dit boek is ontwikkeld op basis van twee uitgangspunten. Ten eerste is het bedoeld als stud... »
Projectmanagement IPMA C Examenvoorbereiding Dit voorbereidingsboek IPMA C is een 'must have' voor eenieder die zich voorbereidt op het Nederlandse IPMA C theorie-examen projectmanagement van IPMA Certi... »
PRINCE2 -Deze pocket guide geeft een samenvatting van de projectmanagementmethode PRINCE2, gebaseerd op PRINCE2 Editie 2017. Het biedt een handzaam en vlot leesbare ... »
Projectmanagement op basis van PRINCE Dit boek is ontwikkeld op basis van twee uitgangspunten. Ten eerste is het bedoeld als studieboek voor iedereen die zich op een degelijke wijze wil voorberei... »
IPMA-C op basis van ICB 4 Courseware - herziene druk Naast de publicaties, IPMA-C op basis van ICB 4 Courseware - herziene druk (ISBN: 978 94 018 427 1) adviseren wij bij dit materiaal gebruik te maken van het ... »
IPMA-C op basis van ICB 4 Courseware Dit cursuspakket bestaat uit twee publicaties, IPMA-C op basis van ICB 4 Courseware (ISBN: 978 94 018 0091 4) en het boek Projectmanagement op basis van ICB ... »
Projectmanagement op basis van NCB versie 3 Mede door de verschijning van de eerste druk van dit boek, in 2008, is de belangstelling bij projectmanagers om een training te volgen op basis van de IPMA-C... »
Agile with a smile Overal, in IT land en daarbuiten, hoor je “agile, agile!’ Deze methode heeft stad en land veroverd. En dat is verklaarbaar: met agile gaat je project bet... »