Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
De sportleider als lesgever Angerenstein Sport en bewegen is een complete serie leermiddelen voor het kwalificatiedossier Sport en Bewegen. Angerenstein Sport en bewegen bestaat uit boe... »
De sportleider als begeleider Angerenstein Sport en bewegen is een complete serie leermiddelen voor het kwalificatiedossier Sport en Bewegen. Angerenstein Sport en bewegen bestaat uit boe... »
SB projecten coordineren Angerenstein Sport en Bewegen is een complete serie leermiddelen voor het kwalificatiedossier Sport en Bewegen. Angerenstein Sport en Bewegen bestaat uit boe... »
Bewegingsagoog Het boek Bewegingsagoog 1 is een van de twee boeken voor het profiel: Coördinator sport- en bewegingsagogie. Dit boek richt zich eerst op de achtergronden v... »
De sportleider als organisator Angerenstein Sport en bewegen is een complete serie leermiddelen voor het kwalificatiedossier Sport en Bewegen. Angerenstein Sport en bewegen bestaat uit boe... »