Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Naderingen Schrijven over schilderijen, vindt Bernard Dewulf, is altijd onjuist en hopeloos. Schilderijen en tekeningen zijn doofstomme objecten. Dewulf wil dicht bij d... »
Blauwziek gedichten. De bundel Blauwziek bestaat uit een viertal cycli, Langzaam oog,... »
De dagen <p>Als je een gezin krijgt, verandert alles, zo laat Bernard Dewulf zien in deze bundeling van <em>Kleine dagen</em> en <em>Late dagen</em>, twee even succes... »
Licht dat naar ons tast Bernard Dewulf overleed onverwachts op 23 december 2021, hij was pas eenenzestig jaar oud. Bij leven verschenen ‘slechts’ drie dichtbundels van zijn hand... »
Een lolita EEN LOLITA - BERNARD DEWULF<br/><br/>Een lolita - zo staat het er. Met lidwoord en zonder hoofdletter. Dat heeft zijn belang. De tekst die Bernard Dewulf in ... »
Tuimelingen ‘Tuimelingen’ is Bernard Dewulf’s nieuwste beschouwende werk. Het bevat essays en beschouwingen over leven, kunst en zinnelijkheid. Wie het werk van De... »
Loerhoek Waarom ik altijd over die kinderen schrijf.
Omdat ze licht geven.
Vuurvliegjes zijn het, zoemend - en zeurend, zeker - door mijn bestaan. Dwars door alle ono... »
Roger Raveel, het ultieme overzicht Overzicht van de schilderijen, de tekeningen en de grafiek van Roger Raveel, in drie lijvige en uitvoerig geïllustreerde delen. Het ultieme standaardwerk va... »
Tuimelingen ‘Tuimelingen’ is Bernard Dewulf’s nieuwste beschouwende werk. Het bevat essays en beschouwingen over leven, kunst en zinnelijkheid. Wie het werk van De... »