Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De liefde: een met gif gevulde beker ‘De liefde: een met gif gevulde beker’ is een ode aan de liefde, aan de allerindividueelste expressies van de allerindividueelste emoties. Deze bundel va... »
Een zee van waterblauwe glanstinten Anne-Marie Maartens & Bas Jongenelen hebben met 'Een zee van waterblauwe glastinten' een Zeeuwse sonnettenkrans geschreven waarin water centraal staat. Van h... »
Op de opiniepagina Over het boek:Heel wat mensen willen hun artikels gepubliceerd zien op de opiniepagina's van kranten, weekbladen of in tijdschriften.Zeker wetenschappers, (l... »
Abstracte compositie in wit 'Abstracte compositie in wit' is de autobiografische roman van Bas Jongenelen. Zijn ongelukkige jeugd in Hilversum (met een sjekkies rokende communistische s... »
Het schriftje van Blavatsky In 'Het schriftje van Blavatsky' worden Sofie en Thomas in de zomer na groep 8 geconfronteerd met allerlei geheimzinnige voorwerpen uit een kist. Al deze voo... »
Ik denk cogito De methode Ik denk / Cogito is nu ookbeschikbaar voor het MBO. Dit op zich<br/>zelfstaande boek helpt de leerlingen argumentatieve teksten te begrijpen. Aan ... »
Zelf gedichten lezen Gedichten lezen is vragen stellen, vragen waarop misschien wel twee verschillende antwoorden mogelijk zijn. Of vijf. Of niet één. Dat hangt van het gedicht... »
De duivel in de Nederlandse literatuur De duivel is een van de fascinerendste personages uit de westerse literatuur- en cultuurgeschiedenis. In tal van romans, verhalen, gedichten, toneelstukken, ... »