Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Graz Goede raad komt er bij apotheker Eichler in volzinnen uit. Tegen de vrouw zonder haren zegt hij dat alles goedkomt. De matrone laat hij in de waan dat ze haa... »
Koffie? (set van 6) Zoek je een originele manier om iemand voor een kop koffie uit te nodigen? Stuur dan eens dit Kakkerlakje, met een heerlijk gedicht en heldere instructies vo... »
Tegenwoordig heet iedereen Sorry Bianca is een meisje met een gebruiksaanwijzing, vindt haar moeder, die al genoeg te stellen heeft met zorgenkind Alan, Bianca's broertje. Bianca is onhandel... »