Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Van Neck aff met de son om Over zeventiende-eeuwse Noordhollandse inpolderingen als de Beemster, de Purmer en de Wijdewormer hangt een sluier van romantiek en heroïsche strijd tegen h... »
De zaak van de gestolen banaan Megaprocessen tegen zware criminelen zijn betrekkelijk saai, want ze draaien meestal om dezelfde vragen: wie heeft er drugs gesmokkeld, en wie heeft wie verm... »
Riphagen RiphagenBart MiddelburgRené ter SteegeSamenvattingAl Capone Riphagen, een van Nederlands grootste oorlogsmisdadigersDries Al Capone Riphagen, in de ... »
Jeanne de Leugenaarster Jeanne de Leugenaarster<br/>Bart Middelburg<br/>Samenvatting<br/><br/>Een even schokkend als fascinerend boek over de vooroorlogse Amsterdamse penoze, de Jod... »
Hells Angels Kwajongens zijn het nog,de leden van de straatbende die aan het einde van de jaren zestig Amsterdam-Oost onveilig maken. Ze sleutelen samen aan hun brommers ... »
De zaak van de gestolen banaan Dagelijks leed bij de politierechterEen bont palet aan kleinere delictenMegaprocessen tegen zware criminelen zijn betrekkelijk saai, want ze draaien meestal ... »
Jeanne de Leugenaarster Biografie van het ‘gevaarlijkste wijf’ van Amsterdam ***** Hoerenmadam en prostituee Adriana Valkenburg (Schiedam, 1894) was in de jaren twintig en derti... »
De dominee Klaas Bruinsma werd in 1991 voor het Amsterdamse Hilton Hotel geliquideerd. Bruinsma begon midden jaren zeventig op kleine schaal te handelen in hasj. Eind j... »