Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Hockeyhobbels en kunstgrasknieen Ken je het gevoel dat dingen je soms overkomen? Leuke en minder leuke dingen. Zomaar, voor je er erg in hebt, is het gebeurd. Mag je met gym kiezen wat je ga... »
Rugnummers en teamwork De meiden van D1 doen mee aan een wedstrijd waarmee ze een geweldige prijs kunnen winnen: een compleet verzorgde dag voor het hele team naar het WK! Om kans ... »
Vriendschap en vloggers Het einde van het hockeyseizoen is in zicht. Falderie en Jip zijn geselecteerd voor meisjes C1 en Lola en Bo gaan naar C2. Maar dat is niet de enige verander... »
Lekker luisteren op de achterbank Een vrolijke bundel voor op de achterbank, of waar je dan ook wilt luisteren! Deze bundel bestaat uit zeven verhalen voor kinderen vanaf 6 jaar.
Waakhaai ont... »
Bikkels en ballenmeisjes Bo krijgt van haar vader een lijst met slimme tips om beter te worden in hockey. Zelf is ze niet zo fanatiek, zij wil vooral dat hockey leuk is! Gelukkig zit... »
De woonbootbende Roef woont met zijn familie op een woonboot in de stad. Zijn zus Wies is de sportiefste thuis en zijn kleine zusje IJf de vrolijkste. En Roef? Hij is volgens... »
Bikkels en ballenmeisjes Bo krijgt van haar vader een lijst met slimme tips om beter te worden in hockey. Zelf is ze niet zo fanatiek. Ze wil best beroemd worden, maar niet per se al... »
I Love Hockey 1: Hockeyhobbels en kunstgrasknieën <i>Ken je het gevoel dat dingen je soms overkomen? Leuke en minder leuke dingen. Zomaar, voor je er erg in hebt, is het gebeurd.Daar gaat dit boek over. En o... »
Voetbalgekke meiden Voetbal is het belangrijkste in het leven van Mila. Samen met haar beste vriendin Doenja, die keeper is, speelt ze in de E1 en school ziet ze vooral als de p... »