Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Cock en de moord in het circus Deel 72 in de Baantjer-serie, ‘De Cock en de moord in het circus’, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstr... »
De Cock en de eenzame dood (deel 89) De Amsterdamse rechercheur De Cock wordt naar de Lindengracht geroepen. Hennie, de vrouw die tientallen jaren de aardappelkraam op de markt bestierde, is in ... »
Een mes in de rug <p>Zesde deel in de populaire reeks over het speurdersduo Peter van Opperdoes en zijn partner Jacob Rechercheur </p><p>Peter van Opperdoes en zijn collega Ja... »
De Cock en het kind van de rekening Op oudejaarsavond wordt De Cock gestoord door onverwacht bezoek. Op zijn stoep staat een haveloze man met een woeste baard die zegt dat hij zal worden vermoo... »
De Cock en de schim uit het verleden <p>In <em>De Cock en de schim uit het verleden</em> (Baantjer deel 88) wordt de Amsterdamse rechercheur De Cock van Bureau Warmoesstraat geconfronteerd met e... »
De Cock en de dood van een kerkrat Deel 83 in de Baantjer-serie, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam.
De Cock en de onzichtbare moordenaar <p>Deel 71 in de Baantjer-serie, ‘De Cock en de onzichtbare moordenaar’, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warm... »
Een rat in de val Tijdens een grote schoonmaak van de Amsterdamse Singelgracht stuit een grijper op een auto, die diep in de modder vastzit. Waarschijnlijk een oude auto die v... »
Baantjer-pakket 71 t/m 74 Het pakket bestaat uit de delen 71 tm 74: De Cock en de onzichtbare moordenaar, De Cock en de moord in het circus, De Cock en de dood van een engel, De Cock ... »
De Cock en de kus des doods DE COCK EN DE KUS DES DOODS is deel 94 in de 'De Cock'-serie van Baantjer, rondom rechercheur De Cock van Bureau Warmoesstraat in Amsterdam.