Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ronny & Connie Leerkrachten zijn niet opgeleid tot programmeurs en hebben in het algemeen niet de kennis in huis om programmeren aan kinderen te leren.Toch behoort programm... »
Robio & Julia Dit leesboekje kan prima worden gebruikt als stand-alone leesboek en vertelt dan het verhaal van Julia, die moet leren hoe ze haar robotje Robio moet program... »
Ronny & Connie - Nieuwe avonturen Leerkrachten zijn niet opgeleid tot programmeurs en hebben in het algemeen niet de kennis in huis om programmeren aan kinderen te leren.Toch behoort programm... »
Robio & Julia - Handleiding Deze handleiding hoort bij het los verkrijgbare leesboekje van 'Robio & Julia'. Hierin lezen we in twintig hoofdstukken de belevenissen van Julia, die moet l... »
Pixeltastisch Pixels zijn overal in onze digitale wereld. Of het nu op een tablet of op een smartphone is of op de televisie, we zien overal pixels. Maar we zijn ons tegen... »
Test-Kees Leerkrachten zijn niet opgeleid tot programmeurs, toch wordt er van hen verwacht dat ze programmeerlessen geven. Dit kan prima worden gerealiseerd met behulp... »
Binaire Battle De Binaire Battle is een spel, waarbij de kinderen in teams tegen elkaar strijden. Tijdens het spel seinen de groepen teksten naar elkaar over met behulp van... »
Test-Kees - Handleiding Leerkrachten zijn niet opgeleid tot programmeurs, toch wordt er van hen verwacht dat ze programmeerlessen geven. Dit kan prima worden gerealiseerd met behulp... »
MyCo-Club MyCo-Club is een unplugged programmeermethode voor de bovenbouw van het basisonderwijs. Zonder dat de leerkracht bijzondere voorkennis omtrent programmeren n... »