Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Luka Luka beleeft een spannend avontuur als hij door de digitaliseermachine van oom Carlos op het internet terechtkomt. Even is het leuk, maar als hij weer terug ... »
Ronny & Connie Leerkrachten zijn niet opgeleid tot programmeurs en hebben in het algemeen niet de kennis in huis om programmeren aan kinderen te leren.Toch behoort programm... »
Luka - Handleiding Deze methode is bedoeld als lesmethode voor groep 5 of hoger van de basisschool, met vier afzonderlijke hoofddoelstellingen:I.Voldoen aan een heel aantal van... »
Ronny & Connie - Nieuwe avonturen Leerkrachten zijn niet opgeleid tot programmeurs en hebben in het algemeen niet de kennis in huis om programmeren aan kinderen te leren.Toch behoort programm... »