Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Boeken

Nooit verliefd worden - januari/februari/maart
Nooit verliefd worden - januari/februari/maart
<p>Een knappe jonge vrouw, een grote schuld van 1 miljoen, een jaar om het terug te betalen... Lees nu de eerste drie maanden van de werelwijde hitserie <em>... »
 
 
 
 
 

Droom
Droom
<p>Deel 4 van de <em>Mannen van de wereld</em>-serie</p><p>Drie mannen, twaalf steden – ontelbaar veel onvervulde wensen</p><p>Parker, Bo en Royce zijn ech... »
 
 
 
 
 

Echte schoonheid zit vanbinnen & Lang en gelukkig
Echte schoonheid zit vanbinnen & Lang en gelukkig
<p><span>Een knappe jonge vrouw, een grote schuld van 1 miljoen, een jaar om het terug te betalen... 

</span><span>Mia Saunders heeft een problee... »
 
 
 
 
 

Zwichten voor een zoen
Zwichten voor een zoen
<p>Het derde deel van Audrey Carlans verslavende, hotte nieuwe serie die zich afspeelt in een yogaschool

Voor lezers van Jessica Clare, Jennifer P... »
 
 
 
 
 

November
November
<p>De elfde maand van de wereldwijde hitserie Calendar Girl is <em>November</em>. Lees vanaf nu elke 1e van de maand hoe het met Mia Saunders gaat. Let op! ... »
 
 
 
 
 

Januari
Januari
<p>De eerste voordelige maand van de wereldwijde hitserie Calendar Girl is <em>Januari</em>. Lees vanaf nu elke 1e van de maand hoe het met Mia Saunders gaat... »
 
 
 
 
 

Hitte
Hitte
<p>Deel 3 van de <em>Mannen van de wereld</em>-serie</p><p>Drie mannen, twaalf steden – ontelbaar veel onvervulde wensen</p><p>Parker, Bo en Royce zijn ech... »
 
 
 
 
 

Verlicht verlangen
Verlicht verlangen
<p>Deel 7 van de <em>Yoga Girl</em>-serie

Voor lezers van Jessica Clare, Jennifer Probst, Maya Banks, E.L. James, Sylvia Day

Luna’s w... »
 
 
 
 
 

Passie
Passie
<p>Van de internationale bestsellerauteur van <em>Calendar Girl</em></p><p>Parker, Bo en Royce zijn echte vrouwenmagneten. Ze zijn er zelfs zo goed in dat ze... »