Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De heldeninspecteur Een Nederlander komt zomer 1830 in Brussel terecht in de revolutie die de Zuidelijke Nederlanden van de Noordelijke zal losmaken. België wordt geboren! Aanv... »
Klinkende ikken In <I>Klinkende ikken</I> danst Atte Jongstra op spectaculaire wijze op het slappe koord tussen feit en fictie, ditmaal voor het eerst met autobiografische (... »
De hemel ontdekt Meer dan 750.000 mensen lazen Mulisch fenomenale roman <i>De ontdekking van de hemel</i>. Maar niemand las hem zoals Atte Jongstra dat deed. Hij ontleedde he... »
Wat is water en 3 andere gouden verhalen Vier gouden verhalen in een vrolijke bundel. "Wat is water?" geschreven door Jan van Mersbergen en voorgelezen door Huub Dikstaal, "Het klinkende muntje" ges... »
Met deze woorden begint het titelverhaal van <em>Cicerone</em>, een van de dertien stukk... »
De ontgroende mens 'De ontgroende mens' is een bundel essays en verhalen over onze omgang met de natuur. Waarom wandelen wij - en hoe? Wie wijst ons de weg? Wat zien we? Sinds ... »
De avonturen van Henry II Fix In een Leids veilinghuis trof schrijver Atte Jongstra drie kisten aan. Ze bleken de nalatenschap te bevatten van de bevlogen Zwolse burger Henry II Fix (1774... »
Worst In deze hoogst autobiografische, geïllustreerde roman beschrijft Atte Jongstra hoe hij zijn leven weer zop poten krijgt na het stranden van zijn huwelijk. W... »