Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een glimp achter de sluier beschrijving en verklaring van de verschijnselen rondom een 'bijna-dood-ervaring' »
Johan van Oldenbarnevelt Historicus Arnout van Cruyningen vertelt in de biografie ‘Johan van Oldenbarenvelt’ over een van de grootste figuren van onze vaderlandse geschiedenis di... »
De Staten-Generaal Op 9 januari 2014 is het precies 550 jaar geleden dat de Staten-Generaal voor het eerst bijeenkwamen. De verschillende gewestelijke standenvergaderingen (de ... »
Van Hortense tot Amalia <p>Arnout van Cruyningen laat in ‘Van Hortense tot Amalia’ zien welke vorstinnen het Koninkrijk der Nederlanden in de afgelopen twee eeuwen gekend heeft.... »
De Hanze Arnout van Cruyningen vertelt in ‘De Hanze’ over het Europese handelarengilde dat zes eeuwen lang wist te overleven. In 1161 stichtten Duitse koopmansgil... »
Prinses Marianne Op 9 mei 2010 wordt de 200ste geboortedag herdacht van prinses Marianne, de dochter van koning Willem I. Voor het eerst verschijnt er over haar een biografie... »
De Opstand 1568-1648 In ‘De Opstand 1568-1648’ behandelt Arnout van Cruyningen alle aspecten van de Tachtigjarige Oorlog, tegenwoordig vaak de Nederlandse Opstand genoemd. Pr... »
Het Huis van Thorbecke In ‘Het Huis van Thorbecke’ beschrijft Arnout van Cruyningen de parlementaire geschiedenis van Nederland, van het begin van de Nederlandse volksvertegenw... »