Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Alle pijn van de wereld Na veertig jaar frontverslaggeving bezoekt Dick Ricks voor de laatste maal een oorlog. Ontmoetingen met militairen en lokale mensen beschrijven hoe hij als j... »
Journalist te koop Welke Nederlandse journalist is tegenwoordig nog te vertrouwen? Wie zijn de besten in het vak? En hoe goed of slecht is de nieuwsvoorziening in de vaderlands... »
Rebellen met een reden Wat bezielt idealistische Nederlanders te vechten onder vreemde vlag? Het leven van huurlingen en rebellen spreekt tot ieders verbeelding. Het zou avontuurli... »
Alle pijn van de wereld GLB 'Alle pijn van de wereld' is een meeslepende roman over een oorlogsjournalist en nu actueler dan ooit. Het is uit het hart gegrepen, bikkelhard en levensecht... »
Help, er staat een terrorist in mijn keuken Hoe herken ik een terrorist?
Wat moet ik doen als er wordt geschoten?
In tijden van terreur geeft dit boekje in handig zakformaat informatieve overlevingsl... »
Het beestmensch Vijf jaar lang al achtervolgt Arnold Karskens - in samenwerking met het Simon Wiesenthal Centrum - de laatste voortvluchtige Nederlandse oorlogsmisdadiger ui... »
Voor verraders zou geen plaats zijn... Zij hadden bloed aan hun handen en hadden hun landgenoten verraden. De auteurs willen u meevoeren in het ontluisterende verhaal hoe de vervolging van 10.000-... »
Onder de jezusmoer Een oorlogsverslaggever met een posttraumatische stressstoornis en een overambitieuze legerofficier bivakkeren tegen hun zin aan het front in het Midden-Oost... »
Het beestmensch Vijf jaar lang achtervolgde Arnold Karskens de laatste voortvluchtige Nederlandse oorlogsmisdadiger uit de Tweede Wereldoorlog. Deze Klaas Carel Faber voerde... »
Operatie laat niets in leven Rotterdammer Guus Kouwenhoven begon zijn carrière als zakenman en sjacheraar, om te eindigen als de grootste Nederlandse oorlogsmisdadiger van de laatste de... »