Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Verzamelde Verhalen 1895-1903 Dit vijfde en laatste deel van de verzamelde verhalen van Tsjechov, in de meesterlijke nieuwe vertaling van Tom Eekman, Aai Prins en Anne Stoffel, bevat zijn... »
Wat zag hij? Schrijvers die de kneepjes van het griezelvak kennen houden u uren, dagen- en nachtenlang in hun greep!Wat zag hij?Het huis,De moord,De man uit de neus,Lief ... »
De dame met het hondje en andere verhalen Niet voor niets bestaat er zoiets als ‘het Tsjechoviaanse verhaal’: Anton Tsjechov was dé grote vernieuwer van het moderne korte verhaal. Het open einde... »
Misdaad en méér Fluister langzaam: "Ed McBain..." en ervaar hoe het kippenvel op uw armen rijst. »
De dame met het hondje Anton Tsjechov schreef vooral in de laatste jaren van zijn leven een aantal verhalen die tot zijn meesterwerken worden gerekend.De veertien verhalen in deze ... »
Gerard Lodder leest De meesters van het griezelgenre spannen samen om u het slapengaan onmogelijk te maken. Met dank aan Gerard Lodder. Wat zag hij?De begrafenis van John Marten... »
De dame met het hondje en andere verhalen Niet voor niets bestaat er zoiets als ‘het Tsjechoviaanse verhaal’: Anton Tsjechov was dé grote vernieuwer van het moderne korte verhaal. Het open einde... »
De kus Tsjechovs De kus, drie liefdesverhalen verschijnt tegelijk met de uitlevering van de eerste tien rb - delen die van 15 februari t/m 30 april 2013 voor de een... »
De dertig beste verhalen Tsjechov is na Shakespeare de belangrijkste en meest gespeelde toneelschrijver van Europa. Als verhalenverteller is hij de eerste onder zijns gelijken. In sc... »
Misdaad en meer Fluister langzaam: "Ed McBain..." en ervaar hoe het kippenvel op uw armen rijst. »