Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Boeken

Nieuwe juf voor Jules
Nieuwe juf voor Jules
een nieuwe juf voor JULES
De juf van Jules verwacht een baby en moet het rustig aan doen. Daarom krijgt Jules er nog een juf bij. »
 
 
 
 
 

Paniek in het kabouterbos
Paniek in het kabouterbos
<p>Op een dag gebeurt in het kabouterbos iets wat niemand had verwacht. Een heel grote dennenappel valt naar beneden en komt vlak voor de deur van kabouter B... »
 
 
 
 
 

Knap gedaan!
Knap gedaan!
Deze Jules beloningskalender is handig als je kinderen nieuw gedrag wilt aanleren of vervelend gedrag wilt afleren. Het zelfvertrouwen van kinderen groeit, a... »
 
 
 
 
 

De mijter van Jules
De mijter van Jules
Jules maakt een nieuwe mijter voor de Sint. En kijk eens de volgende dag heeft hij hem al op »
 
 
 
 
 

Jules op weg naar school
Jules op weg naar school
Vandaag brengt papa Jules en Marie met de elektrische bakfiets naar school.Dat vindt Jules heel leuk! Onderweg komen ze Noah tegen op zijn nieuwe loopfiets, ... »
 
 
 
 
 

1
1
Dag Jules! Praatplaten Bij Themaboek 1En 2 »
 
 
 
 
 

Jules heeft honger!
Jules heeft honger!
 »
 
 
 
 
 

Jules in het bos
Jules in het bos
 »
 
 
 
 
 

Mama kriebelt Jules
Mama kriebelt Jules
Kriebelen kan plezierig zijn. Maar bekriebeld worden? Soms vindt Jules het wel leuk. »