Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wachtwoorden Met tien indrukwekkende en gelauwerde bundels op haar naam is Anneke Brassinga een van de belangrijkste dichters van ons land. ‘Buitenissig en exuberant…... »
Tussen vijf en twaalf Twee zeer verschillende personages wisselen in dit boek brieven uit en nemen daarbij geen blad voor de mond. De een is een man, de ander een vrouw. De een is... »
Verborgen tuinen In deze panoramische bundel gaat Anneke Brassinga op zoek naar een nieuwe onschuld in het spraakwatervallige, de bronnen van het paradijs. Ze dwaalt door de ... »
IJsgang Met zeven veelgeprezen bundels op haar naam is Anneke Brassinga een van de belangrijkste dichteressen van ons land, geroemd om haar taalvirtuositeit en inten... »
Grondstoffen Het maakt niet uit of dingen concreet bestaan, het gaat erom dat ze te overwegen zijn.
‘Brassinga maakt, via de omweg van de verbeelding, de werkelijkhei... »
Bloeiend puin Anneke Brassinga s vierde prozabundel, geschreven in de voor haar zo kenmerkende geconcentreerde stijl, bevat beschouwingen over door haar geliefde schrijver... »
Het luchtige van de zwaarte Vanaf 2015 vindt onder de titel The Offense Of Poetry tweejaarlijks een Hans Groenewegen-lezing plaats. In de geest van de naamgever van de lezing wordt getr... »