Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De boerin die niet wilde sterven Lowina de Jong loopt stage bij een recherchebureau in Enschede. Daar maakt ze kennis met verpleegster Liberty Pinho, die werk zoekt. Liberty heeft een sollic... »
De mysteries van Robbie Corbijn “Een verhalenbundel die de liefhebber van klassieke misdaadverhalen zeker zal kunnen bekoren” - BiblionEen van de mysteries verschijnt in het gerenommeer... »
De geliefde die in het veen verdween Bijna zeven jaar geleden verdween vastgoedhandelaar Guido Eickhout in de Hoge Venen in België. Hij werd al enige tijd belaagd door criminelen. Zijn verloofd... »
Het bruidje dat geen afscheid nam De Syrische vluchtelinge Saïda ontmoette in Nederland de welgestelde Fin Samuel Höglund, die in eigen land de reputatie heeft een ladykiller te zijn. Het t... »
Meer mysteries voor Robbie Corbijn In Gouda ontdekt een vrouw na de dood van haar vader, een voormalig museumdirecteur, dat hij op zijn zolder een gestolen Jan Steen bewaarde. Of is het schild... »
De bergen die geen vergetelheid kennen In 1933 werd een jonge vrouw doodgeschoten in een afgelegen bergvallei in Noord-Albanië. Haar dood deed een oude bloedvete tussen twee rivaliserende familie... »
De mysteries van Robbie Corbijn Een van de mysteries verschijnt in het gerenommeerde Amerikaanse tijdschrift Ellery Queen Mystery Magazine.Een vastgoedhandelaar gaat wandelen in de Hoge Ven... »
De arts die de weg kwijt was Dokter Thomas van Ooijen heeft pas een huisartsenpraktijk overgenomen in het Laakkwartier in Den Haag. Om één uur 's nachts wordt hij opgeroepen voor een s... »
Het huis dat ongeluk bracht Chalet De Alpenroos in Oosterbeek had al een slechte reputatie toen Menno Izelaar het kocht. In de Tweede Wereldoorlog waren er Duitse soldaten geïnterneerd... »