Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Diertjes op een rij Een lief peuterboek met flapjes over diertjes die samenspelen. Voor peuters vanaf 18 maanden, met de wereld rondom het kind als thema.In de jungle, in de zee... »
Slaapdeuntjes Poesje wordt slaperig van zachte muziek,Tijgertje vindt rusten in de schaduw heerlijk.Waar word jij rustig van?Een lief boekje dat jonge kinderen helptom rus... »
Het grote beroepenboek van Sammie en Suzie Wat zie je bij de kapper? Wat hoort er op de werkplaats? En wat herken je bij de bakker? Sammie en Suzie dromen over later, als ze groot zijn. Wat zullen ze ... »
De zoektocht van papa zeepaardje Papa Zeepaardje is in paniek. Hij is een van zijn kleintjes kwijt! Samen met de walvis, de schildpad en de andere dieren zoekt hij naar zijn verdwenen baby. ... »
Op naar kerst Vertelplaten Voorlezen voor een groep kinderen wordt nog leuker met deze platen. Terwijl de kinderen naar de grote prenten kijken, leest de voorlezer de tekst aan de acht... »
Paaspret Vos, Muis, Wasbeer en Uil tellen af naar Pasen. Samen gaan ze op zoek naar paaseitjes in alle kleuren van de regenboog. Maar de eitjes zijn wel heel goed ver... »
Zie je mijn staart? Rara, wie ben ik? De bosdieren in dit boek laten eerst alleen hun staartje zien. Pluimstaarten, piepkleine staartjes, ronde staartjes ... Weet jij welk dier ... »
Zomerpret Een interactief prentenboek boordevol zomerplezier! Voor zonnige kindjes vanaf 3 jaar.Vos, Muis, Wasbeer en Uil spelen buiten! Het zonnetje schijnt en het is... »
Kukeleku! Een vrolijk kijk- en raadboek over dieren en over opstaan. Voor peuters vanaf 24 maanden, met de wereld rondom het kind als thema.Tijd om op te staan op de b... »
Vrolijke deuntjes Beertje en Zebra hebben plezier opde speeltuigen, Kleine Vos vindt een dagje aan zeemet mama heerlijk. Waar word jij blij van?Een boekje met vrolijke deuntje... »