Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Trots op jou! Romy (40) heeft een vechtscheiding achter de rug en belandt door toedoen van haar ex in de schuldsanering. Ondertussen pakt ze elke baan aan die ze maar kan ... »
Stukken beter! Annelie, 32 jaar, voldoet niet aan het ideaal beeld van haar ouders. In plaats vanhet advocatenkantoor van haar vader samen met haar broer over te nemen, sta... »
Geslepen Op het moment dat Esmee uit haar relatie met Bart stapt, neemt haar leven op vele vlakken in sneltreinvaart een andere wending. Esmee ontmoet na tien jaar ha... »
De ijskoningin Renske werkt als assistente van beleggingsadviseurs. Ze wordt er niet door uitgedaagd, maar het geeft haar zekerheid. Totdat ze het doelwit wordt van pesteri... »
Geraakt - grote letter uitgave Rob is getrouwd met Ellen en werkt als bedrijfsleider bij een supermarkt. Samen hebben ze al veel meegemaakt. Hun zoontje Tobias zijn ze verloren aan wiegend... »
Beter dan ooit Annelie, de hoofdpersoon van de roman 'Stukken Beter!' is gelukkig met haar leven op Madeira met haar man en diens zoon Lucas. Samen runnen ze de wijnproever... »
Onverwacht Ilja, Mascha en Fenne zijn drie vrouwen van begin dertig die alle drie hun eigen leven leiden en in verschillende levensfasen zitten. Ze zijn niet van elkaar... »
Roze paniek De relatie van de 37-jarige Floor met Lucas dreigt te mislukken. Gelukkig heeft zij haar appartement in Amsterdam aangehouden en ze gaat daar naar terug. Ze ... »
Schaduwweduwe Vlot geschreven over een taboe in combinatie met een liefdesroman.Iris krijgt een relatie met de getrouwde Marcel die twee dochters heeft. Zijn huwelijk stel... »