Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het superdikke waanzinnige moppenboek <p>Andy en Terry wonen in de waanzinnigste boomhut ter wereld.</p> <p>Ze houden van boeken maken en van moppen vertellen.</p> <p>En nu hebben ze een moppenbo... »
De waanzinnige boomhut van 52 verdiepingen <p>De waanzinnige boomhut van Andy en Terry is weer groter geworden! Er zijn 13 nieuwe verdiepingen, met deze keer onder andere een meloenensmijtruimte, een ... »
Het tweede waanzinnige moppenboek <p>Andy en Terry wonen in de waanzinnigste boomhut ter wereld. En ze hebben opnieuw een WAANZINNIG moppenboek gemaakt! Over honden en verjaardagen, films en ... »
De waanzinnige boomhut van 26 verdiepingen <p>Ga op bezoek bij Andy en Terry in hun uitgebouwde boomhut, nu met 13 gloednieuwe verdiepingen, waaronder een botsautobaan, een skate-ramp, een arena voor ... »
Set 10 x Friese Editie Kinderboekenweekgeschenk 2022 Hokker bern is der gjin fan fan De Waanzinnige Boomhut?
In samenwerking met Boeken fan Fryslân verschijnt het Kinderboekenweekgeschenk dit jaar ook in het ... »
De waanzinnige boomhut van 91 verdiepingen <p>Kom op bezoek bij Andy en Terry in hun waanzinnige, nóg grotere boomhut! Draai rondjes in de krachtigste draaikolk ter wereld, maak een reisje met een on... »