Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Je Zelf als Universele Moeder Willen, voelen en denken geven als ze gehecht zijn aan de buitenwereld,respectievelijk verlangens, emoties en oordelen. Als de wil echter nietdirect handelen... »
Het goede leven en de solidaire democratie Vrijheid in het culturele leven en levensbeschouwing en gelijkheid en democratie in het rechtsleven en de politiek, we zien dat in de sociale democratieën i... »
De Grote ´IK BEN´ Getuigen De ´IK BEN...´-uitspraken in het Johannes Evangelie wijzen op Jezus Christus, bijvoorbeeld als de weg, de waarheid en het leven, maar eveneens op de Grote ... »