Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Valentina's schoenen De Angelini Shoe Company, sinds 1903 makers van exclusieve Italiaanse trouwschoenen en nu gevestigd in New York, bevindt zich in financiële problemen. De dr... »
Lucia, Lucia In Lucia, Lucia voel je de warmte van Lucia's Italiaanse familie. Je ziet de bedrijvigheid in het New York van de jaren vijftig voor je. Bovenal leef je mee ... »
Very Valentine Meet Valentine, an unforgettable and passionate woman with a heart and a... »
Encore Valentine A once-in-a-lifetime business opportunity takes shoemaker Valentine... »
Rozen en Rococo Bartolomeo di Crespi is binnenhuisarchitect en makeoverexpert, en zeer geliefd in zijn woonplaats, het stadje Our Lady of Fatima. Hij heeft hier elke kande... »
Aan de oever van het Comomeer <p><strong>Een heerlijke, zomerse roman die je meeneemt van de Italiaanse wijk Lake Como in New Jersey naar het échte Comomeer in Italië</strong></p><p>In ... »
Van Willem tot Willem Na meer dan honderd jaar heeft Nederland weer een koning. De vraag is wat het beginnend staatshoofd Willem Alexander van zijn voorgangers zou kunnen opsteken... »
Spaghetti aan het plafond Spaghetti aan het plafond<br/>Yvon Jaspers<br/>Samenvatting<br/><br/>Nieuwe editie met extra interviews met Paul de Leeuw, Toine van Peperstraten, Rob Kamphu... »