Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Orthopsychiatrie, (be)handelbare jongeren? Gedurende de jaren tachtig groeit in Nederland het besef dat er zich een werkveld bevindt tussen de justitiĆ«le en orthopedagogische instellingen enerzijds e... »
Tineke gaat verhuizen Tineke en Rietje zijn vriendinnen. Als er ijs komt en ook nog sneeuw beleven ze van alles. De verjaardag van juf is een feest. Een projekt over de zending is... »
Tineke en Rietje op de boerderij De vriendinnen Tineke en Rietje mogen in de paasvakantie logeren bij opa en oma op de boerderij. Ze hebben daar een fijne vakantie. Wat beleven ze al niet me... »
De vakantie van Tineke en rietje Tineke mag met Rietje mee op vakantie naar de Veluwe. Daar beleven ze heel wat Ze zien veel dieren. En ze horen het verhaal van de schaapherder.Dat verhaal m... »
Wie de leerling liefheeft Wie de leerling liefheeft is nu verschenen bij uitgeverij Augustus (Amsterdam) onder de titel Straf/Regels - ISBN 9789045702582 »