Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De digitale werkplek Een digitale storm raast over het bedrijfsleven; oude verdienmodellen verdwijnen, nieuwe komen ervoor in de plaats. Alle grote digitale trends bereiken nu hu... »
The future of food Voedsel. In sommige landen is er te weinig, in andere juist weer te veel. Hoe staat het met de voedselproductie wereldwijd en in ons eigen land nu en straks?... »
Plenty Overvloed, Megatrends energie, water en grondstoffen Hoe gaan we om met onze natuurlijke hulpbronnen in de komende twintig jaar? Hoe zorgen we ervoor dat er ... »
Megatrends stress Verzuim kost Nederlandse werkgevers jaarlijks meer dan 13 miljard. Tot 2010 kwam 20 procent van het verzuim voort uit psychische klachten, maar sindsdien is... »
De toekomst van werk Titel: De Toekomst van Werk<br/>Auteur: Martijn van der Woude en Adjiedj Bakas<br/>ISBN : 9789085161554<br/>Winkelverkoopprijs: 27.50<br/>Verschijningsdatum ... »
Oude wereld, nieuwe wereld We leven nu niet in een tijdperk van verandering maar in een verandering van tijdperk. Al reizende door verschillende regio's is dat goed merkbaar. In de opk... »
Het tijdperk van chaos In de post-corona wereld, die nu begint met de 2G-samenleving, blijven centrale banken en overheden met helikoptergeld strooien. Belastingen gaan omhoog, ene... »