Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Klim eens op een giraf Een avontuurlijk boek over regeltjes volgen, maar er ook lekker op los durven fantaseren. Voor dromers vanaf 5 jaar.Ik klim graag op giraffen en vind het leu... »
Dit ben ik Wie is jouw IKKIE? Ze komt van binnen in jou, waar niemand behalve jij haar ziet. Jouw IKKIE is alles wat je bent, en alles wat je wilt zijn. Ze kan verander... »
Alles kan Mijn zusje wordt een astronaut, op reis naar verre planeten. Maar wat ik later worden wil? Ik zou het echt niet weten!Een grappig prentenboek op rijm over be... »
Verdriet mag er zijn (Over verdriet) Mijn naam is Verdriet.Ik ben soms bij je als het bewolkt, grauw of grijs is. Maar zelfs op een stralend mooie dag kan het zijn dat je me ziet,als je in de wa... »
Blijven proberen Ik wil dolgraag leren fietsen, maar ik ben veel te bang. Wat als ik val? Wat als ik me pijn doe? En wat als ik het wel kan? Wat als ik de beste fietser aller... »
De spiegel van Marie Een gevoelig verhaal over onzekerheid en over geliefd willen zijn. Voor iedereen vanaf 5 jaar.Iedereen in de klas vindt Marie geweldig. Maar als er een nieuw... »
De gedachtentemmer Soms zijn we bang voor iets, gewoon omdat de gedachte eraan al een onoverwinnelijk monster is geworden in ons hoofd. Maar hoe kun je die gedachten temmen? Do... »
Berenweer Een lief verhaal over positief denken, voor binnenzittertjes die diep vanbinnen eigenlijk naar buiten willen, vanaf 5 jaar.Sebastiaan Beer leeft een prettig ... »
De oranje cape Een inspirerend boek over moed, zorgzaamheid en de held die in iedereen schuilt. Voor superhelden vanaf 5 jaar.Corneel draagt een oranje cape. Elke dag. Ook ... »
Ik kan het! Een prentenboek dat een sleutel wil aanreiken om voluit te leven. Voor dappere kinderen en kinderen die dapper willen worden vanaf 5 jaar.Bange Bram wil leuk... »