Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Nornen door Irisanya Moon Aan de voet van de wereldboom zitten Urd, Verdandi en Skuld. Zij die de levensdraden spinnen, meten en afknippen. Verleden, heden en toekomst. Ze overzien het l... »
Absurdistisch bewustwordingsfestival door Peter den Haring Jeroen Kumeling is een gevoelig iemand, Vissen van geboorte (Brummen 1969). Hij verdwaalde vroeg in sterrenkunde, maar ging gelukkig ook veel naar veel blote vo... »
Astrologische Agenda door De Astrologische Agenda van Uitgeverij Hajefa heeft in 2013 als thema: De Kinderhoroscoop. In de agenda staan verschillende artikelen over het thema van diverse... »
Heilige Ruimte door Catharinus van den Berg De mensheid heeft altijd heilige plaatsen gebouwd. Ze oefenen ook op moderne mensen – religieus of niet – een onweerstaanbare aantrekkingskracht uit. Waar komt ... »
De luisterkind methode door Diana van Beaumont De Luisterkind Methode is een zachte en gerichte manier van werken, waarmee we de aanvrager uitnodigen om zelf oplossingen aan te dragen. We gaan er namelijk va... »