Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Populaire boeken

 
» »
 



Geloven in leven
Geloven in leven door M. Steemers van Winkoop
Geloven in het leven gaat in op de vraag aan welke voorwaarden de zorg aan stervenden moet voldoen opdat mensen het leven op een goede manier los kunnen laten. ... »
 
 
 
 
 

Jaarboek verpleegkunde
Jaarboek verpleegkunde door
... »
 
 
 
 
 

Sportmassage, sportverzorging en functietests
Sportmassage, sportverzorging en functietests door M. van Aarst & W. Schermerhorn
`Sportmassage, sportverzorging en functietests' geeft een heldere beschrijving van de praktische vaardigheden waar een sportmasseur over moet beschikken. Alle b... »
 
 
 
 
 

Martinus en zijn wereldbeeld
Martinus en zijn wereldbeeld door N. Kalen
een kosmische levensbeschouwing... »
 
 
 
 
 

Het dekselse geduim van Demi
Het dekselse geduim van Demi door Barbara Bechtold-Dingemans
Demi duimt de hele dag. Er is maar weinig wat ze zo fijn vindt! Haar duim denkt daar heel anders over. Hij vindt het maar niks in Demi's mond. Net als de tong e... »
 
 
 
 
 

Inleiding in de farmacotherapie
Inleiding in de farmacotherapie door H. Elling & J.J.M. van Hagen
Inleiding in de farmacotherapie is bedoeld om leerling-apothekersassistenten de basisbegrippen uit de farmacotherapie bij te brengen. Het werk van apothekersassistenten bestaat uit het verwerken van receptgegevens in het apotheeksysteem, het bijhouden van het medicatiedossier en het geven van informatie over geneesmiddelen en hun gebruik. »
 
 
 
 
 

Verstandelijke beperking & psychiatrie
Verstandelijke beperking & psychiatrie door Ronny Vink & Tjitske Gijzen
Voor het begeleiden van mensen met een psychiatrische stoornis is een lange adem nodig. In deze kennispocket vertellen ervaringsdeskundigen hoe nauw het komt bi... »
 
 
 
 
 

De wereld van De Wachter
De wereld van De Wachter door Dirk de Wachter
Toegankelijke analyse van wereldproblemen Onze wereld is niet dezelfde als die van gisteren. Tussen de stortvloed aan beeld en geluid, de digitale wereld en de... »