Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Tijden van storm door Nele Neuhaus <p><strong>Het laatste deel van de populaire Sheridan Grant-trilogie</strong></p><p><strong><em>Het uitgestrekte Nebraska. Een hart vol verlangen. De kans van h... »
Rode mist door A.J. Ryan A.J. Ryan, beter bekend als Anthony Ryan, levert met Rode mist zijn eerste thriller. De filmrechten werden voor verschijnen verkocht. Een man wordt wakker op ee... »
Niet deze, maar een andere stilte door Leonid Aronzon Leonid Aronzon (1939-1970) was lange tijd nauwelijks bekend, zowel binnen als buiten Rusland, maar wordt nu beschouwd als een van de belangrijkste Russische dic... »
De kleermaakster van Parijs door Georgia Kaufmann <p>Rosa Kusstatscher heeft een mode-imperium weten op te bouwen dankzij haar onfeilbare gevoel voor stijl. Maar vanavond, terwijl ze zich voorbereidt op de bela... »
Tuinen van Heligan - De roep van het onbekende door Inez Corbi <p>Een magische tuin. Een exotische reis. Een noodlottige liefde</p><p>De Verloren Tuinen van Heligan liggen als een betoverend paradijs aan de zuidkust van Cor... »
Schuld door Jørn Lier Horst & Thomas Enger <p>Twee jaar geleden leidde Alexander Blix het onderzoek naar de vermissing van de jonge moeder Elisabeth Eie. De zaak kwam tot stilstand toen Blix’ eigen docht... »
Frankie door Jochen Gutsch & Maxim Leo <p>Leven, liefde en vriendschap door de ogen van een kat.</p><p>‘Tussen dialogen, anekdotes en komische situaties bloeit een hechte vriendschap op. Een melancho... »
Miss Eliza's Engelse keuken door Annabel Abbs <p>Geïnspireerd door een waargebeurd verhaal.</p> <p>Engeland, 1835. Eliza Acton droomt ervan haar poëzie uit te geven. De uitgever die ze bezoekt, denkt daar h... »