Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Aan de haak door Ine Maria Kiekens <p>Als single dertiger Laura opeens ontslagen wordt, staat ze op een kantelpunt in haar leven. Het liefst zou ze altijd bezig zijn met haar hobby: haken! Op aan... »
Dodentunnels door Elly Griffiths Deel 9 in de Ruth Galloway-serie. Er zijn gekookte menselijke botten gevonden in het web van ondergrondse krijtmijntunnels van Norwich. Wanneer dr. Ruth Gallowa... »
Tourniquet door Quinten De Coene Met de bundel Tourniquet gaat De Coene verder met de dichtvorm die hij opnam in “De duivelsvoetstap onder mijn kussen” de uitspraak of dit werk zou moeten worde... »
Rondom Rome en Napels door Statius Door zijn veelzijdige talent geldt Statius (40-96) als een van de belangrijkste dichters van de Flavische periode. Rondom Rome en Napels schreef hij aan het ein... »