Boek
Ondanks de welvaart op alle vlakken heerst er een groot onbehagen in onze maatschappij.Dit gevoel is van alle tijden en maakt deel uit van ons mens-zijn. Paul Verhaeghelaat in dit boek zien dat iedere tijd een eigen gevoel van onbehagen heeft, met dedaarbij horende typische problemen – zoals in onze tijd burn-out, narcisme of deangst om uitgesloten te worden.
Hoe kunnen wij onze samenleving typeren, op welke manieren bepaalt die ons alsindividu, en welk onbehagen sluit daarbij aan? In hoeverre beïnvloedt het doorgedrevenindividualisme in de westerse wereld het collectieve gevoel van onrust? In Onbehagenkiest Verhaeghe voor een wetenschappelijk onderbouwde analyse, wars van opideologie gebaseerde kritieken en utopische oplossingen. In zijn herkenbare vlotte entoegankelijke stijl gidst hij ons langs inzichten over deze tijd en verwachtingen vooronze toekomst. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen verbanden gelegd.