Boek
De familie Lorenz is een theatergeslacht met complexe familiebanden. De dood van dochter Ellis heeft de onderlinge verhoudingen zwaar onder druk gezet. Wat is e... »
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een psychologisch thrillerachtig verhaal.
De onderlinge relaties van de familie worden prachtig neer gezet, onbewust wordt er veel gemanipuleerd wat dramatische gevolgen heeft.Worstelingen met velerlei gevoelens komen aan bod, zodat je graag het einde wil weten hoe Aline het redt met haar zelf.
Een thriller is dit boek inderdaad niet maar het gebeurt wel meer dat er aan een boek een verkeerd labeltje word geplakt. Maakt helemaal niet uit in dit geval want dit was een heerlijk boek om te lezen. Als je eenmaal begint zit je zo middenin de verstoorde familieverhoudingen. Heel mooi uitgewerkt door Nicolet. Een gewelig, met vaart geschreven psychologische roman. Ik heb ervan genoten.