Boek
Een theoloog die van de dokter aan fitness moest doen. Zo ontstond dit boek over het belang van geestelijke conditietraining.
Gedegen en boeiend geschreven studie
Uitdagend onderwerp
Voor wie bewust christen wil zijn in de 21ste eeuw
Gekleed in een joggingpak en met de motoriek van een 90-jarige ontdekte de veel jongere Graham Tomlin het belang van training. In Geestelijk fit laat hij zien dat hetzelfde geldt voor onze geest. De kerkgeschiedenis leert dat men zich hier vroeger terdege van bewust was. Tomlin laat zien wat geestelijke conditietraining kan zijn, en dat het belang ervan in de 21ste eeuw groter is dan ooit.
Nicky Gumbel, Graham Tomlin lays out an exciting new vison for personal growth and spiritual development.
«
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Niemand