Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Didactiek en pedagogiek in het beroepsonderwijs <p>Voor je ligt het eerste pedagogisch en didactisch handboek voor instructeurs, onderwijsassistenten en docenten in het beroepsonderwijs. Dit complete en pr... »
Docent! Lesgeven in het hoger onderwijs gaat veel verder dan alleen kennisoverdracht. Docenten worden geacht zowel te kunnen prikkelen, spiegelen, belonen, afremmen ... »
Handboek voor leraren Hoe word je een succesvolle leraar? Handboek voor leraren sluit aan bij de generieke kennisbasis waarover elke startende leraar moet beschikken. Het toeganke... »
Bijzondere docenten geportretteerd Tegen leerlingen mag je geen nee zeggen. Ook als ze vragen om je geld. <br/>Orde houden in de klas is niet nodig. Leerlingen moet je nemen zoals ze... »
Handboek voor leraren <p>Een goede leraar doet ertoe. Er een worden is een mooie, maar soms lastige opgave. Je wordt immers geen leraar door domweg het ‘recept’ uit een boek t... »
Timemanagement Op het beleid van de school of opleiding is minder invloed uit te oefenen dan op eigen gedrag. En collegadocenten zijn minder goed te beïnvloeden dan studen... »
Handboek voor leraren Een goede leraar doet ertoe. Er een worden is een mooie, maar soms lastige opgave. Je wordt immers geen leraar door domweg het 'recept' uit een boek te volge... »
Handboek voor leraren Hoe word je een goede leraar? <i>Handboek voor leraren</i> sluit aan bij de generieke kennisbasis waarover elke startende leraar moet beschikken. Naast de be... »