Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zoek de verschillen Jongens zijn vaak veel technischer dan meisjes. Meisjes hebben meestal goed door wat er in een ander omgaat en kunnen daarom ook makkelijker voor een ander z... »
In 80 dagen de virtuele wereld rond De jeugd groeit op in een fascinerende, virtuele wereld met mobieltjes, computer, internet, tablets, en wat in de toekomst nog ontwikkeld zal worden. Aandach... »
Een patient met autisme Autisme verschilt van alle andere stoornissen of aandoeningen bij de mens. Het is bovendien de meest lastige stoornis/aandoening om te begrijpen en te begele... »
Patja, de gevlekte panda In het land waar Patja woonde was niet genoeg eten meer. Het was beter voor Patja om op te groeien in een ander land. Zo kwam Patja bij andere ouders. Patja ... »
Sanne Sanne heeft vaak ruzie met haar moeder, die plotseling zomaar verschrikkelijk boos kan worden. Sanne denkt dat het haar schuld is. Maar is dat wel zo? »
Ontwikkeling in vogelvlucht In Ontwikkeling in vogelvlucht schetst Martine Delfos een gedegen beeld van de ontwikkeling van kinderen en adolescenten. In 21 kenschetsen wordt het werk va... »