Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een vreemde wereld In Een vreemde wereld beschrijft Martine F. Delfos op heldere en inzichtelijke wijze wat autisme behelst. Extra aandacht besteedt zij aan kinderen en volwass... »
De lijn kwijt In De lijn kwijt beschrijft Martine Delfos een behandeling van eetstoornissen vanuit het perspectief van de aanleg. Wetenschappelijk onderzoek heeft inmiddel... »
Een vrolijke drukte In dit boekje vind je informatie over menstruatie. Wat is menstruatie of ongesteld worden en waar dient het toe? De verschillen tussen meisjes en jongens, de... »
Moet ik nu huilen? Kinderen leren van het leven zelf. Ook over de dood leren ze in hun eigen leefwereld. Als een kind of jongere autisme heeft of een daaraan verwante stoornis,... »
Een vrolijke drukte In dit boekje vind je informatie over menstruatie. Wat is menstruatie of ongesteld worden en waar dient het toe? De verschillen tussen meisjes en jongens, de... »
Oline het olifantje De moeder van Oline gaat graag naar het verboden meertje. Maar als ze van het water gedronken heeft, voelt ze zich heel raar. Ze raakt betoverd. Zo komt het ... »
Oline het olifantje Als de moeder van Oline uit het verboden meertje drinkt, voelt ze zich heel raar. Zo komt het dat ze niet goed voor Oline kan zorgen. Daarom is het beter dat... »